5 funkcií na to, aby sa Turecko stal zdravším ako kedykoľvek predtým

, sviatky prichádzajú! Prázdniny prichádzajú! Deň vďakyvzdania predstavuje začiatok sezóny, ako aj všetky chutné jedlo, radostné večierky, ako aj zabalené sociálne kalendáre, ktoré ho zahŕňajú. Bohužiaľ to zvyčajne znamená úsek, v ktorom úroveň vašej aktivity klesá, ako aj počet odpustkov smeruje.

Namiesto toho, aby ste úplne poskytovali svoje ciele v oblasti zdravia a wellness až do 1. januára, prečo nevyužívať „Turecko 5“, čo je päťdňový úsek od vďakyvzdania s kybernetickým pondelok, ako možnosť dokázať, že môžete mať svoj tekvicový koláč ako Rovnako aj zostať vo forme?

Týchto päť funkcií na vašom gadget Fitbit vám pomôže urobiť len to:

1. Pripomienky na presun: Cítite vibrácie na zápästí, rovnako ako budete zasiahnutí, aby ste vstali a chodili najmenej 250 krokov každú hodinu. To je nevyhnutné pre tento dlhý víkend plný leňografie na pohovke. “Je jednoduché dostať sa do pasce sedenia po celú dobu sledovaním futbalu, takže to prekáže, že máte na pamäti, že vstanete a pohybujú sa,” uvádza Adrian Richardson, licencovaný inštruktor osobnej fitness pre aplikáciu Fitbit Coach App. “To nemusí znamenať ísť do posilňovne – dostanete sa tak, ako sa choďte na prechádzku s rodinou.”

2. Skóre spánku a sledovanie spánku: Rovnako veľa nocí zlého spánku v rade vloží do vašej energetickej úrovne obrovský priehlbinu. Preto je táto funkcia taká užitočná. Ráno skontrolujte, ako presne zistiť, ako presne bol váš celkový čas spánku a vysoký spánok v noci predtým. Ak to nie je skvelé na pár nocí, verte tomu, čo môžete robiť, aby ste spôsobili svoj nepokoj. “Nedovoľte, aby neskoro v noci sledovali filmy alebo nadmerne zapadali do vína, spánok celý víkend,” uvádza Richardson.

3. Sprievodné dýchacie relácie: Teoreticky majú sviatky byť o pokoji. Pravda však môže byť oveľa stresujúcejšia (vďaka náročnej dynamike domácnosti, ako aj vysoké očakávania). Ak máte gadget Fitbit s funkciou sledovania srdcovej frekvencie, funkcia relaxa vám umožní skontrolovať svoj srdcový rytmus a zistiť, či stres spôsobí prudký nárast. Ak je, smery so sprievodcom dýchania vám môžu pomôcť rýchlo sa cítiť pokojnejšie.

4. Kroková výzva: Máte prirodzene konkurenčnú rodinu? Využite to vo svoj prospech a začnite s 5 -krokovou výzvou v Turecku. Získajte všetkých zahrnutí a zistite, kto dokáže prihlásiť najviac krokov s pondelok. Champion dostane vychvaľovacie práva až do nového roka!

5. Sledovanie hydratácie: Počítanie kalórií tento víkend môže byť ohromujúce, takže verte, že sa namiesto toho zameriava na tekutiny. “Vaše telo potrebuje veľa vody,” uvádza Richardson. “Pomáha vám tráviť jedlo, takže budete chcieť zabezpečiť, aby ste zostali zvlhčovaní celý víkend.” Stále môžete mať vaječný a šumivý jablčný mušt, avšak striedanie vody, aby ste zostali na trati. Navyše ho môžete sledovať priamo na zápästí s akýmkoľvek typom Fitbit Smartwatch.

Táto informácia je určená iba pre akademické funkcie, rovnako ako nie je určená ako náhrada za lekársku diagnostiku alebo liečbu. Tieto informácie by ste nemali používať na diagnostiku alebo liečbu problému alebo stavu zdravia a wellness. Pred zmenou stravy, zmenou spánkových návykov, užívaním doplnkov alebo začatí novej fyzickej fitness rutinnej rutiny vždy skontrolujte so svojím lekárom.

Alice Oglethorpe

Alice Oglethorpe je spisovateľka na voľnej nohe a editorka so sídlom v Chicagu v štáte IL. Zahŕňa zdravie, šťastie, kondíciu, ako aj čokoľvek iné, čo vzbudzuje jej záujem. Jej práca sa objavila v časopise O, časopise Oprah, Self, Shape, Fitness, RedBook, Health, oveľa lepších domoch a záhradách, dnes psychológia, skvelé upratovanie, ako aj ďalšie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *