Zostaňte vo forme bežeckého pásu sa neodráža tak dobre, rovnako ako všetko, čo vôbec

ahoj! Dnes mám rýchle vyhodnotenie videa nového bežiaceho pásu, ktorý je neuveriteľne pozoruhodný, ako aj kód diskontnej sadzby, ktorý s ním ide.

Ale najprv … bežal som (s vyššie uvedeným poukázaním na pás) dnes ráno v daždi SoCal. Je to tu chladné! ako aj daždivé. Kde som?
Moje najaktuálnejšie videá

Predtým, ako sme boli cudzími ľuďmi
Predtým, ako sme boli cudzincami recenzie knihy Renee Carlino.
Rýchle myšlienky, ako aj návrhy pre zvukové knihy. Príbeh, rozprávač, hodnotenie, ako aj oveľa viac v sérii A Great Lifing.

Viac videí

0 sekúnd po 9 minútach, 42 sekúnd

Nahor
Deň maratónu 4
01:21

Živý
00:00
08:21
09:42

Rovnako som udrel Laxa, aby som vyzdvihol Ben z letiska. Web prenos bol mimo smiešne. metóda metódy nad rámec. Nechcem ani prežiť chaos, ktorý ho dostal.

Vyskočil z automobilov a nákladných automobilov, aby vytiahol túto vetvu z ulice ako lil veľký človek. Bol to môj koncept, takže som tiež skvelý človek?

Mám pocit, že ak sa musíte opýtať, je to pravdepodobne „nie“.

Zostaňte vo videu s pásom v tvare tvaru, ako aj zľavu

Hovoril som s veľkými ľuďmi v pobyte v tvare behu už nejaký čas. Uvádzajú, že ich bežný pás je obzvlášť vyrábaný ľuďmi s krivkami, ktoré ma zaujímali. Takže som súhlasil, že to skúsim.

Mám pocit, že veľa prevádzkového obchodu s príslušenstvom robí veľa rôznych produktov, ale zostať vo forme len vytvára bežecké opasky. To je všetko. Rovnako ako sa skutočne hrdí na to, že vytvorí vynikajúci pás, ktorý má veľké vrecká, ako aj oblasť, ako aj sa neodráža. Na Floride som použil všetko na Floride až 10 míľ.

Je ťažké skutočne vidieť presne, aká veľká je kompresia bez oveľa viac vizuálov, takže som natočil rýchle video s využitím pásu. Skontrolujte to vzhľadom na to, že vyzerám ako čudák s beženým pásom …

Zostaňte vo forme recenzie videa s pásom

Skvelí ľudia od pobytu v forme behu používajú návštevníkov RER diskontnú sadzbu s kódom: Opakujte

Pás je 33,75 dolárov (so zľavou), ktorý sa môže zdať trochu drahý, ale používam bežný pás zakaždým, keď spustím, aby som držal telefón, ako aj Chapstick. V dlhších dňoch som ho zabalil aj s mnohými ďalšími vecami (napríklad pizza, ako aj časopisy). ako aj to funguje aj ako hydratačný pás. Normálne nosím svoj bežný opasok týždeň, ako aj potom ho bieli, ako aj visieť suchý, takže to bude trvať večne.

V podstate verím, že to určite stojí za to. Využil som ďalšie opasky, ktoré v minulosti veľa odrazili, ako aj neuveriteľne frustrujúce a rozptyľujúce, aby sa pravidelne museli zmeniť, keď beží. Rovnako ako ponúkajú 60 -dňovú zabezpečenie vrátenia peňazí, takže ak získate nesprávnu veľkosť alebo sa s ňou nesmiete – môžete ju vrátiť.

Pozrite sa na zostať v Shape Running Co, kde nájdete oveľa viac informácií o svojich bežeckých pásoch, ako aj o možnostiach farieb. Využite kód diskontnej sadzby: Opakujte

*Používam malú veľkosť na bežiacej fotografii a tiež som vyskúšal médium (to je ten vo videu). Obaja vo forme celkom dobre, ako sa neodrážajú. Ak prinesiete veľa ťažkých vecí, ako aj nevadí ďalšia kompresia, môžem sa rozhodnúť pre menšiu veľkosť, ak si nie ste istí. Musíte však poznamenať, že keď som použil na nosenie pásu, ktorý mal kapelu, ktorú by ste mohli utiahnuť, sprísnil by som všetko, čo sa mi páči, pretože sa mi to páčilo lepšie.*

Otázka: Ako presne prinesiete svoje „veci“, keď spustíte?

Toto publikovanie sponzoruje spoločnosť Stay In Splavete Running Co. Všetky názory sú moje vlastné.

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *