V tom čase som (takmer) objavil mŕtve telo na behu

, bolo to povinné stať sa. Po rokoch, keď som behal okolo náhodných bežeckých chodníkov v južnej Kalifornii, musel som nakoniec objaviť mŕtve telo, však? Áno.

Každý chápe, že bežci sú tí, ktorí objavujú mŕtve telá. 88% epizód legislatívy a objednávky SVU začína tým, že nejaký náhodný bežec otočí roh a prakticky zakopne cez telo sotva skryté pod hrsťou listov. Rovnako ako 0,88% toho, čo vidíte v televízii, je pravdivé, myslím si, že v podstate je to presne to, ako sa objavia všetky zločiny.
Moje najnovšie videá

Deň maratónu 4
Marathon Training Deny Day 4 Skontrolujte v

Viac videí

0 sekúnd po 1 minúte, 21 sekúnd

Nahor
Počas vypuknutia Covid19 zostaňte zdravý
02:25

Živý
00:00
08:21
01:21

Nakoniec som bol na rade, aby som narazil na špeciálnu obeť. Myslím, že všetky hodiny, ktoré som strávil počúvaním náhodných podcastov „True Crime“, plus dokumentárny film OJ, ako aj mini-série ma na to skutočne pripravili. Bol som pripravený robiť svoju úlohu ako bežec alebo Jobber, ak chcete.

Dnes ráno som mal iba 4 míle na programe, len krátky trasúci beh jednoduchým tempom. Išiel som spolu, keď som si všimol oblasti krvi na ceste. Bola to pomerne dlhá línia kvapiek / šmuhy krvi, ktorá chvíľu trvala. Vzal som si na vedomie frekvenciu, konzistenciu, farbu, ako aj chuť krvi.

Hmmm. Určite to nebolo len nejaké kvapky čerešňovej zmrzliny.

Takže som urobil, čo by urobil akýkoľvek druh iného amatérskeho detektíva = prestal som ho fotografovať. Pokúsil som sa mať na pamäti podrobnosti o scéne, aby som povedal úradom neskôr (a rovnako pre knihu, ktorú som pochopil, som nakoniec zložil túto tragédiu).

Robil som krátko aj zadné beh, takže keď som sa znova vrátil okolo, uvedomil som si, že kvapky krvi mi rozprávali príbeh o tom, čo sa stalo. Kvapky neboli v priamej línii. Boli na oboch stranách cesty. Zdalo sa, že sú konzistentné v množstve krvi – čo uvádza, že trpiaci sa neskúšal tak dobre, ako ho vymazať alebo tak niečo.

To všetko boli príznaky!

Pravda, že cesta krvného typu kľukatého pozdĺž chodníka sa zdala, že uvádza, že sa utrpenie prerušilo, avšak potom chcela ísť po ceste. Chceli ísť do kvetinovej postele. Potom chceli ísť doľava … Nie, možno nie? Rovnako ako sa otočte späť spolu a choďte opačným smerom. Čo to všetko znamená?

Verím, že to znamená, že to bol pes.

Vyzeralo to sviežo, nie z noci, a to, že v tejto oblasti sú hlavne chodci so svojimi psami. Nevyzeralo to ako odkvapkávanie zo rany. Rovnako ako môj pes sa už predtým prerezal na postrekovače v trávniku a opustil podobnú stopu.

Prípad vyriešený. Čo máš pre mňa ďalší šéf?

Keď som sa vrátil späť, bol náladový, rovnako ako mi došiel čas, takže som zamieril do štúdia Svätej Biblie. Po výskumnej štúdii som sa vrátil dom, aby som urobil výdržové cvičenie s Beachbody On Demand.

Oh! Rovnako ako niečo super pekné sa mi dnes stalo !! Musím sa podeliť, pretože ma to urobilo tak šťastnou …

Pred niekoľkými týždňami som povedal jednej z mojich nových výskumných štúdií Svätého biblického výskumu dobrých priateľov, že sa mi páčil jej krížový náhrdelník. Chcel som jeden z tých krížových príveskov, ktorý sa pripája na vrchol aj dole najdlhšie !! Musel som sa o tom skutočne pustiť, pretože mala na pamäti a dnes ráno mi priniesla darček.

Kúpila mi krížový náhrdelník! Aké úžasné je to presne?

Skutočne som jej rozumel len pár týždňov (v tejto skupine, ako aj v tejto štúdii Svätej biblie, som nový, ako aj toto Sväté biblické štúdium). V podstate sme len spokojní, rovnako ako ona, mala na pamäti to, čo som uviedol, a kúpil mi jeden. To je najsladšia vec, ktorá bola vôbec rovnako dobre, ako si ju skutočne vážim.

Mám pocit, že pre ňu chcem urobiť niečo pekné, pretože ani nerozumiem čomu. Dostanem jej adresu od vedúceho skupiny, aby som vám aspoň poslal slovo vďaka vám. Bolo to skutočne premyslené.

Otázka: Urobím skvelého detektíva? Mám ísť do detektívnej inštitúcie a odísť do dôchodku z blogu?

Čo iné by som mohol mať / mal som urobiť?

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľamPošta

zdieľam

Pokračujte s nimi:

Otázky a odpovede o intuitívnom stravovaní a bingingu, tipy na beh leta, ako aj ďalšie!

Otázky a odpovede o intuitívnom stravovaní a bingingu, tipy na beh leta, ako aj ďalšie!

Prevádzka potravinovej fyzickej zdatnosti intuitívne obavy o stravovanie, ako aj odpovede. tipy na letné beh, čo robiť, ak ste v depresii a

Beh na ostrove Marco Florida 2021

Beh na ostrove Marco Florida 2021

Kde bežať na ostrove Marco Island Florida. Tipy na cestovanie a letné výlety na pláži. Florida Run Blog a

Víkendový beh a aktualizácie stravovania

Víkendový beh a aktualizácie stravovania

Ahoj! Ako to ide? Mám rýchlu rekapituláciu tohto víkendového behu, jedenia a … opakovania. Och, rovnako ako aj ja

Šťastný nový rok od Run Eat Eat Opakovanie!

Šťastný nový rok od Run Eat Eat Opakovanie!

šťastný nový rok!! Som späť z voľna voľna a chcem vám poslať najlepšie túžby po roku 2022. Chýbali ste mi, ako aj blogovanie, ako aj

Top 5 beží, ako aj životné aktualizácie, ako aj 5 -dňová spustenie rýchlejšej výzvy

Top 5 beží, ako aj životné aktualizácie, ako aj 5 -dňová spustenie rýchlejšej výzvy

Ahoj! Chýbal si mi! Všimli ste si dokonca, že som bol preč? Nie ?? Možno som bol unesený !! niekto mal nazvať P

Preferované bežecké značky odev

Preferované bežecké značky odev

Moje preferované značky bežeckých zariadení, ako aj musia mať bežecké oblečenie, ako aj topánky. Tipy maratónu zúženia. Beh, ako aj srdcová frekvencia

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *