Môžete si vyčistiť podmienky fitness centra: požadované opakovania, supersety a kvapky

Otázka: Som nováčik v rade, ako aj by som chcel objasniť, že sa dodržiavajú podmienky, o ktorých vždy počujem V telocvični: požadované opakovania, supersety a kvapky. Môžete mi prosím vysvetliť?

Odpoveď: Je zaujímavé, že ako nováčik nebudete vyžadovať, aby ste využili žiadny typ techník, na ktoré ste požiadali o nejaký čas. Požadované opakovania, supersety, ako aj kvapky sú všetky metódy, ktoré sa uhradia stredne pokročilým, ktoré by sa nemali zamestnať, kým za vami nebudete mať najmenej 1-2 solídne roky odbornej prípravy. Napriek tomu by som s potešením objasnil každý pre vás, aby ste sa uistili, že keď ste pripravení, budete môcť tieto metódy pridávať do svojich tréningov.

* Požadované opakovania: Vtedy, keď školiaci partner alebo Spotter použije iba dostatočný tlak na tyč alebo Dumbell (kábel alebo stroj), aby vám umožnil spočítať opakovanie, ktoré by ste neboli schopní vykonávať sami kvôli zlyhaniu svalov .

* SuperSet: V tom čase sa vykonávajú 2 cvičenia bez toho, aby sa medzi nimi odpočinuli. Zvyšok sa odoberie iba po dokončení týchto dvoch cvičení. Supersety sa môžu vykonávať pre antagonistické bodyparty … hrudník/chrbát (lavica lis/lat lat Pulldown) alebo pre presne ten istý bodypart… dva tricepy cvičenia v rade (tlačenie/drviny lebky).

* Kvapka: To je, keď vykonávate cvičenie na svalové zlyhanie, potom okamžite zložte určitú váhu z baru alebo zariadenia (alebo získajte ľahšie činky) a pokračujte v cvičení. Napríklad, ak ste naliehavé lisovanie s 185 libier a zlyhania, môžete znížiť hmotnosť okamžite na 135 libier a získať čo najviac oveľa viac opakovaní.

Otázka: Tréning som už 3 roky a dosiahol som dobrý pokrok. Všimol som si však, že niekoľko týždňov som sa rozhodol byť vo fitnescentre oveľa viac dní, ako aj v ostatných týždňoch, menej. Je to čudné? Môžem byť stále úspešným kulturistom?

Odpoveď: Toto nie je vôbec neobvyklé. V skutočnosti je to dosť bežné. Z dôvodu pracovných tlakov, tlakov inštitúcie, tlakov spojenia, vzorov spánku, stravy, prírodných rytmov tela atď. Všetci sa cítime oveľa energickejší a inšpirovanejší počas niekoľkých týždňov ako ostatní. Ak ste významní vo svojom tréningu, môže byť mimoriadne náročná práca do fitnescentra. Pokiaľ si nebudete živiť ako kulturista alebo športovec, v niektorých prípadoch môže byť náročné dostať sa do fitnescentra po obzvlášť stresujúcom dni v práci.

Môj tip pre vás je niečo, čo telefonujem volaním „Split-cycling“. To znamená, že tento týždeň na týždeň zmeníte rozdelenie Bodypart podľa množstva dní, ktoré v ten týždeň pôjdete do fitnescentra. Práve tu je presne to, ako by to fungovalo:

Týždeň 1: 3 Denný rozdelený deň… hrudník/delty/teľatá-došlo k… mimo svadobného dňa … lats/šunky/Abs-Thursday… mimo piatka… Quads/bis/tris-sat/slnko…

Týždeň 2: 4 Denný split-pondelok … hrudník/delty/teľatá-došlo k… lats/pasce/Abs-wednesday… Off-the-the… Quads/šunky/teľatá-piatok … BIS/TRIS/ABS-SAT/Slnko …

Týždeň 3: 5 Deň rozdelení-hrudník/teľatá-Deň… delty/pasce/ABS-Wednesday… Lats/nízky chrbát/teľatá-T-piatok … štvorkolky/šunky/ABS-saturday… BIS/TRIS/TRIS/PREARMAS- Nedeľa …

Pomocou techniky cyklovania rozdelenia vám umožní udržať svoju myseľ aj čerstvú telo, okrem vysokej motivácie, pretože môžete ísť do fitnescentra okolo svojho „harmonogramu životného rozvrhu“. Tiež vám umožní špecializovať sa na konkrétne bodyparty niekoľko týždňov, ako aj na ostatných. Vyskúšajte to. Veľa šťastia!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *