ABC zavádza MMA „Boding Ladder“

Presne ako skórujete zápas MMA? Združenie boxerských provízií, ako aj podvýboru bojových športových pokynov prinieslo vizuálnu pomoc s názvom MMA „bodovací rebrík“, aby pomohlo jednoduchšie porozumieť.

Nejde o zmenu jednotných pravidiel. Nepridáva ani nezmení žiadny typ súčasných kritérií. Je to iba doplnkový nástroj, s ktorým sa podvýbor pokynov MMA jednomyseľne dohodol, ako aj distribuovaný pre informačné funkcie všetkým províziám tento týždeň na výročnom seminári ABC v Niagara Falls New York.

Napriek neformálnemu charakteru tohto súboru je to vhodná pomoc na základe skutočných zjednotených usmernení, ako aj pomáha nováčikom v hre, ako aj profesionálom športu, majú oveľa lepšie rýchle pochopenie usmernení pri hre, ako aj presne Ako sa uplatňujú.

Nižšie je kópia bodovacieho rebríka, ktorý je fantastickým miestom, ktoré by začal ktokoľvek, kto chce získať svoj prvý úvod do bodovania MMA.

Reklama

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook

Páči sa ti to:
Ako načítanie …

Súvisiaci

ABC navrhuje nové usmernenie „uzemneného bojovníka“ v MMajuly 25, 2022
Aké sú zjednotené „zjednotené“ usmernenia MMA? 16. februára 2021 s 1 komentármi
Zostavovanie zjednotených pokynov spoločnosti Calgary v oblasti Unify Givefess MMA Fantastická šablóna dizajnu pre ostatných 24, 2018 v „Calgary Botlave Sports Commission“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *