4 Kettlebell sa pohybuje, aby vám pomohla vylepšiť a tón pri chôdzi

chôdze vám umožňuje dostať sa do krokov, ohnúť svoj aeróbny sval, vziať si čerstvý vzduch, a dokonca zvýšiť zdravie mozgu. Čo ak ste však do svojej rutiny pridali trochu váhy? Štáty Adrian Richardson, dizajnér učebných osnov, ako aj výcvik na chôdzu, ako aj výdrž, môže byť vynikajúcou metódou na šetrenie času, ako aj na vyrezávanie hladkých svalov, Adrian Richardson, dizajnéra učebných osnov, ako aj licencovaného inštruktora osobnej fitness pre tréner Fitbit. Najlepšia časť? Zložené pohyby, podobne ako pohyby vykonávané v tejto rutine s kanálom, sa zakaždým zapájajú oveľa viac ako jedna skupina svalovej hmoty, ako aj zrkadlové funkčné denné úlohy, takže svoje každodenné úlohy môžete ľahko dosiahnuť.

Prejdite si svoju metódu silnú s týmito štyrmi jednoduchými pohybmi kanvica. Pre každý pohyb je kľúčom k tomu, že typ pamäte je kľúčový: Udržujte chrbát rovno, berte čepele stiahnuté nadol, ako aj späť, ako aj v rámci jadra. Začnite pohodlnou hmotnosťou, ktorá vám umožní premiestniť sa stabilnou rýchlosťou a zachovať krátky krok pre zvýšenú všeobecnú stabilitu. Integrujte jeden alebo všetky tieto pohyby do rutinnej rutinnej rutiny, aby ste vyvinuli silu.

1. Nosenie kufríka s kanvicou

Kuryty s nadváhou vás môžu na letisku náklady dodať, avšak keď sa týka fyzickej zdatnosti, tieto pridané libry môžu vyhláskovať výsledky. Na tieto prepravy využívajte kanvicu na trénovanie jednej strany tela zakaždým a rozvíjajte všeobecnú výdrž, ako aj koordináciu.

Inštrukcie:

Nájdite kanvicu, ktorý je asi taký ťažký ako kufrík (asi 30 libier). Postavte sa vedľa neho a využívajte postoj mŕtveho ťahu (Core tesný, boky chrbta, prsia hore), zdvihnite kanvicu z podlahy a zároveň udržiavajte chrbát a tesný glute.

S ramenami a úrovňou bokov choďte vpred 50 stôp a zároveň udržiavajte „kufor“ prilepený na vašu stranu. obmedziť bočný pohyb.

Prepnite ruky a choďte späť do svojej východiskovej polohy.

2. Prechádzka farmárskeho kanvica

Schleppingové vrecká s potravinami sa stávajú jednoduchšími s praxou, ako aj nič neuvádza metódu, ako je výber dvoch kanvicových zvonov, ako aj chôdza. Vylepšite svoju priľnavosť a zároveň zapojíte celé svoje telo – od hornej časti chrbta po nohy.

Inštrukcie:

Zoberte si pár kanvicov, jednu v každej ruke, udržiavajte chrbát v rovine aj vkladaného jadra – presne rovnaká metóda, ktorú by ste mali pre mŕtve ťah.

Držte obidve kanvice v strede rukoväte, choďte vpred 50 stôp.

Otočte a opakujte chôdzu farmára späť do vašej východiskovej polohy.

3. Nadhead kabát

Chôdza výpadky sú vynikajúce na zacielenie na zadný reťazec. Pridajte obtiažnosť hornej časti tela stlačením jedného kettlebell nad hlavou, aby ste zvýšili odpor. Udržujte chrbát priamo a kolená podľa členkov. Pri výpadku, iba nižšie, pokiaľ je to možné, pri zachovaní kontroly.

Inštrukcie:

S nohami šírky ramien od seba, ako aj kolená trochu ohnuté, drepujte dole a zdvihnite kanvicu rovnako ako vaše prsia ľavou rukou. Zatlačte svojimi podpätkami, vráťte sa do státia a stlačte kanvicu nad hlavou. Udržujte váhu podľa vášho záberu na kĺb, ako aj ruku blízko ucha.

Vstúpte vpred s najlepšou nohou, udržujte svoju váhu v päte prednej nohy a zároveň znížte chrbát kolena smerom k zemi. Nezabudnite sa nakloniť na jednu stranu; Udržujte svoje jadro pevne aj plecia dole, ako aj späť.

Keď sa vaše chrbtové koleno vznášajú nad zemou, ako aj kanvica stále tlačená nad hlavou, vytlačte zadnú nohu a postúpte vpred, aby ste si vzali nohy späť dokopy. „Prejdite sa“ svoj výpad pred 50 stôp, striedajúce sa nohy.

Znížte kanvicu na hrudník, otočte sa, prepnite ramená a vráťte sa do východiskovej polohy.

4. Kantlebell Rack Prechádzka

Chôdza funguje vaše spodné telo, avšak integrácia stojana na kettlebell vchádza do vašej rutiny, môže zvýšiť silu hornej časti tela. Cieľ udržiavať lakte na nízku a blízko k hrudnej hrudi, ako aj vaše ruky blízko seba. Tieto prechádzky môžu rýchlo byť náročné, takže využívajte ľahšie kanvicy ako v prípade vyššie uvedených cvičení.

Inštrukcie:

Vyčistite (alebo zdvíhajú) dva kanvicy do polohy stojana*, čo znamená, že vaše predlaktia sú vertikálne a zápästia neutrálne (namiesto toho, aby sa ohýbali dozadu, ako aj vyvíjali tlak na lakť, ako aj rameno).

Stojte vysoký s kanvicami, ktoré sa pritiahli pevne. Udržujte svoje ramená na úrovni aj pevne, choďte vpred 50 stôp.

Otočte rovnako ako presne ten istý stojan späť do svojej východiskovej polohy.

*Ak ste v tomto hnutí noví, skúste variáciu jednej ramena: Získajte jednu kanvicu a zdvíhajte ju, aby ste sa ujali úrovne, a držte ruku prilepené na bok; Kettlebell by mal spočívať medzi vašim bicepsom a predlaktím. Udržujte ruku v blízkosti svojho vzatu, rovnako ako zápästie rovno, choďte 50 stôp. Otočte, prepnite ramená, ako aj stojan, choďte späť do vašej východiskovej polohy.

Táto informácia je pre acadeMIC funguje iba rovnako dobre, ako nie je určená ako náhrada za lekársku diagnostiku alebo liečbu. Tieto informácie by ste nemali využívať na diagnostiku alebo liečenie problému alebo stavu zdravia a wellness. Pred zmenou stravy, zmenou spánkových návykov, užívaním doplnkov alebo začatí novej rutiny fyzickej zdatnosti vždy skontrolujte so svojím lekárom.

Stephanie Smith

Stephanie Smith je editorka fyzickej fitness Fitbit. Rodák z New Yorku, ako aj University of Missouri Grad, Stephanie napísala články pre niekoľko predajní, vrátane zdravia mužov, mužskej fitness, každodenného popáleniny, aktívneho.com, eattis, ako aj s bodybuilding.com. Je nadšená, že šíri zdravie a wellness, ako aj posolstvo fyzickej zdatnosti – a význam, ktorý sa dostane do krokov – používateľom spoločnosti Fitbit. Keď nie je motivovaná ľuďom, aby sa pohybovali, má rád cyklistiku v interiéri, dobrovoľníctvo na tieň zvierat, ako aj vegetariánske jedlá.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *