Liečenie maratónu

Stále sa zotavujem z maratónu, takže si nie som istý, či rôzne bolesti tela sú choroby alebo Mary. Jedna vec, ktorej chápem, je, že horúca čokoláda založená na mlieku bola včera v noci zlý koncept, pretože vykašľujem veci, o ktorých by sa nemalo diskutovať na verejnosti.

Týždeň po maratóne sa nazýva Zero Week. Hal Hidgon má fantastické zrútenie presne toho, čo by ste mali robiť (alebo nie) v čase po závode:
Moje najnovšie videá

Covid 19 Test protilátok
Zobral som test protilátky Covid19. Presne takto to šlo, ako aj výsledky!

Viac videí

0 sekúnd po 5 minútach, 19 sekúnd

Nahor
5 minút beh zahrieva a
05:34

Živý
00:00
08:21
05:19

Všeobecne trvá minimálne dva až tri týždne, kým sa telo zotaví z kmeňa behu 26 míľ 385 yardov. Vráťte sa rovnako rýchlo, ako aj vylepíte svoje nebezpečenstvo zranenia. Niektorí profesionáli navrhujú, aby sa jedného dňa odpočívali pre každú míľu, ktorú spustite v maratóne, a preto 26 dní bez ťažkých behov alebo pretekov! Iní navrhujú jedného dňa pre každý kilometer, preto odpočinok 42 dní. Identifikačný prvok často nie je presne to, ako rýchlo sa vaše telo zotavuje, avšak presne to, ako rýchlo sa vaša myseľ zotavuje, pretože dočasne stratíte svoj primárny tréningový cieľ. Olympijský majster Frank Shorter hovorí: „Nie ste pripravení spustiť ešte jeden maratón, kým ste nezabudli na posledný.“

Plánujem to brať jednoduché po zvyšok týždňa a potom sa začnem pripraviť na môj polmaratón (7. februára) budúci týždeň. Moje telo sa cíti prekvapivo dobre premýšľať o tom, koľko som ho v nedeľu zbil?

Moje maratónske uzdravenie – utorok/deň 2 po maratóne: Moje nohy sú trochu boľavé a unavené. Oblasť krku/ramena je tiež bolesť. Okamžite po závode ma bolí koleno, avšak to dosť zmizlo. Celkovo sa moje svaly cítia veľmi tesné a mali by s najväčšou pravdepodobnosťou tráviť dlhé časy. Mám energiu, aby som sa rozhodol pre prechádzku, rovnako ako sa chcem ubezpečiť, že moje svaly zostanú nezodpovedané, takže to je plán pre dnešok.

Keď som robil raňajky, občerstvilo som sa na tonu bluby:

Raňajky boli ovsené otruby s sójovým mliekom, semenami chia, vanilkou, škorice, Stevia a preliate PB. Naozaj som chcel pridať syr z chaty, ale veril, že mliečne výrobky by mi len zhoršili kašeľ. Včera som si vybral sadu troch fliaš na vodu od spoločnosti Costco (vážne sa pripojím, že ako moje priezvisko je Costco). Stratil som svoju cennú veľkú fľašu s vodou v určitom okamihu našej metódy na Floride? Bol som zdevastovaný. Pretože táto fľaša na vodu bola taká obrovská, že vyplní svoje miesto v mojom srdci. Veril som, že poskytol jeden Benovi, potom som si však uvedomil, že by to bolo hlúpe. I am going to fill them up every morning as well as make sure to drink them all each day. Vlastne pitná voda pre mňa nikdy nie je problémom, že som nepočítal nedeľný maratón, kde som sa presvedčil, že som nadmerne hydratoval a nedovolil som sa dosť piť.

Uvidíme sa všetkých trochu? Urobte z toho fantastický deň!

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *