Čokoládový banánový muffin recept – bezlepkový, bez zrna, čokoláda plná.

Potešilo sa prvý deň jari! Som vďačný, že ste tu čítať a vo vašom online jarnom čistení som sa nedostal …

Moje najaktuálnejšie videá

Tvárová maska ​​na beh alebo chôdzu vonku tipy
Nápady na masku tváre na beh alebo chôdzu vonku počas vypuknutia koronavírusu. Musíte nosiť masku na tvár a najlepšie možnosti pre bežcov.

Viac videí

0 sekúnd po 7 minútach, 15 sekúnd

Nahor
Deň maratónu 4
01:21

Živý
00:00
08:21
07:15

Rovnako ako som si sľúbil, že som si dnes vzal deň odpočinku a práve som urobil nejakú abs a prechádzku. plus 2 kolá relácie sily pre bežcov.

Ale ja som stále celkovo opotrebovaný. Nie ste si istí, či je to kvôli pretekom alebo preto, že umieram na zriedkavé ochorenie …

Každopádne. Predtým, ako pôjdem, musím zdieľať tento zdravý čokoládový dezert s tebou …

Tento týždeň som náhodne chcel liečiť a v dome som nemal nič dobré. Rozhodol som sa, že sa konečne pokúsim vytvoriť čokoládové banánové muffiny, o ktorých som sníval vo svojich filmoch hlavy.

Mám pocit, že nie dosť zdravých receptov, ktoré v nich majú čokoládu! Čo je s tým?! Myslím, že čokoláda je pre vás dobrá. Je to veda. Má antioxidanty a nezdravé.

Navyše je to dobré pre vaše šťastie.

Recept na čokoládové banánové muffiny

{Zdravé. bezlepkový. čokoláda.}

Ingrediencie:

2 zrelé banány <- RIPPER BETTA 1 vajcia alebo 1/4 šálky vaječných bielkov 1/3 šálky orechového masla 2 TB. kakaový prášok <- Pridajte oveľa viac, ak je cesto príliš vodnaté 1/2 lyžičky: vanilka, soľ, sóda na pečenie Voliteľné: 1/3 šálky čokoládových lupienkov Pokyny: Rozbite banány. Pridajte maslo vajíčok a orech. Dobre premiešajte. Pridajte zvyšok ingrediencií a kombinujte. Voliteľné: Pridajte čokoládové lupienky. <- Nasekal som tyč z tmavej čokolády len preto, že som sa cítil, akoby to potrebovalo. Ale bez neho som urobil jeden z muffínov a ten bol tiež dobrý! Nalejte do striekaných šálok na pečenie, ktoré nie sú prilepené. Pečieme pri 350 počas 15-20 minút alebo do nastavenia. Užite si to! Rer Iné miesta: Tu je môj prvý podobietok z tohto týždňa, kde ma robila rozhovor s Teenou Chatheym. OTÁZKA: Ako doteraz začína vaša jar? Pošlite mi zošit Zachrániť Zdieľanie je starostlivosť! zdieľam Tweet Pin zdieľam Pošta zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *